Balul bobocilor-2015

                                                   Balul Bobocilor la Liceul Teoretic Teiuş

                   După cum este tradiţia, în fiecare toamnă în licee este organizat balul bobocilor, în cinstea celor care au ajuns în primul an de liceu. Şi la Liceul Teoretic Teiuş, clasele  a XII-a organizează vineri, 09.10.2015, începând cu orele 17.00, la Casa de Cultură din Teiuş, balul pentru cei din clasele a IX-a. Pe lângă probele alese pentru cele şapte perechi participante, prin care se va desemna Miss şi Mister Boboc, elevii claselor a XII-a au pregătit şi alte  momente artistice realizate de ei. Le urăm succes bobocilor şi distracţie plăcută tuturor! Aşteptăm presa la eveniment.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.