BALUL CRACIUNULUI

CRĂCIUNUL PENTRU TOTI

Cu ocazia sărbătorilor de iarnă, Consiliul Elevilor de la Liceul Teoretic Teiuş organizează vineri, 14.12.2012, începând cu orele 17.00, la Casa de Cultură din Teiuş, spectacolul “ Crăciunul pentru toţi”. Scopul este unul caritabil, venind ȋn sprijinul unor elevi din clasele primare care au o situaţie financiară precară. Totodată, pentru a îmbina plăcutul cu utilul, va avea loc şi un concurs pentru a le testa abilităţile elevilor. Participanţii acestui eveniment sunt: Raul Oniţa(IX Uman), Georgiana Corfuţă(IX Uman), Ada Suciu(IX Uman), Dragoş Chitulea(IX Uman), Dan Cornel(IX Real), Raul Florea (X Real), Mădălina Armenciu (X Real) şi Paula Crişan(XI Uman). Le urăm succes participanților şi distracţie plăcută tuturor! Aşteptăm presa la eveniment.